Historia Polski i Krakowa jest szalenie interesująca, a poznanie jej pozwoli Państwu lepiej poznać współczesną Europę. W Krakowie żyli i nadal żyją wybitni Polacy, których losy są nierozłącznie związane z historią Polski i Krakowa.

Kraków to moja pasja, która stała się również moją pracą, dlatego wykonuję ją z przyjemnością jako licencjonowany przewodnik.

Nie jestem rodowitą krakowianką, wybrałam to miasto, bo Kraków mnie oczarował, spędziłam tu większość życia.

Moim pragnieniem jest sprawić, aby poczuli Państwo atmosferę tego miasta, której nigdy już nie zapomnicie.

Jestem przewodnikiem turystycznym od 2004 roku. Mam wyższe wykształcenie pedagogiczne i filologiczne. Oprowadzam w językach: polskim, ukraińskim i rosyjskim. Posiadam dyplomy potwierdzający znajomość języka rosyjskiego i języka ukraińskiego.

Jestem przewodnikiem Biura Obsługi Turystów na Wawelu, oprowadzam po oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa – w tym po Podziemiach Rynku Głównego i Fabryce Oskara Schindlera.

Prowadzę turystyczną działalność gospodarczą.

Zapraszam Państwa na wspólne zwiedzanie Krakowa – dawnej stolicy Polski, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO miasta artystów i uniwersytetów.

Jeżeli pragną Państwo poznać liczne zabytki kultury i sztuki Krakowa, serdecznie zapraszam do korzystania z moich usług przewodnickich.

Mogą Państwo skorzystać z podanych propozycji lub zasugerować własny program.

Do zobaczenia w Krakowie!